ustekotomasyon.com > Services > ARGE Projeleri

ARGE PROJELERİ

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre ArGe; kültür, insan ve toplumun bilgisinden oluşan bilgi dağarcığının artırılması ve bunun yazılım dahil yeni süreç, sistem ve uygulamalar tasarlamak üzere kullanılması için sistematik bir temelde yürütülen yaratıcı çalışmalardır.
Argenin işlevleri, sadece ürün geliştirme ile sınırlı değildir; endüstriyel ve üretim süreci gibi süreçler de argenin işlevleri kapsamında yer alır.Araştırma ve Geliştirme, temel araştırma veya buluştan başlayarak endüstriyel fizibilitesini sağlayan tüm süreçleri bir araya getirir. Bu nedenle arge, bir keşif veya buluşun endüstriyel ve ticari uygulamaları olan yenilikleri geliştirir.
Ustek Otomasyon ve Güvenlik Sistemleri sürekli olarak arge çalışmaları yapmakta ve yeni teklolojileri takip etmektedir. Sizinde projelerinize daha iyi cevap vermek ve üretiminizin hızlı – stabil – hatasız olabilmesi için sürekli çalışmaktayız.
Yenilikleri takip ederek sizinde projelerinize en uygun ürünü kullanmak ve üretiminize tam ihtiyacınızı karşılayacak teknolojilerle gücünüze güç katmak için varız.
USTEK OTOMASYON VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 

Projelerinizle ilgili herhangi bir ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim