ustekotomasyon.com > Services > MCC ve PLC / DCS Panoları

PLC PANOLARI

Plc panoları otomasyon panolarıdır ( programlanabilir Lojik Kontrolör ) . Plc panonun beynidir ve giriş-çıkış lardaki değerlere göre içerisine atılan kodlar -yazılımlar devreye girerek otomatik bir sistem oluşur. Günümüzde nerede ise bütün makinalarda benzer çalışmalar vardır.Üretim bölümünde veya çalışan makinaların kontrol işlemleri ve otomatik iş yaptırma kabiliyeti olan cihazlarda Zamanlama, sayma, saklama, aritmetik işlem fonksiyonları gibi noktalarda kullanıcılarına kontrol imkânı sağlayan otomasyon cihazlarıdır.Ustek Otomasyon

Mcc Panoları

Mcc panoları ( motor kontrol chart ) hareket kontrol sistemlerini uzaktan veya yakından kontrol etme tekniğidir.Genellikle büyük ölçekli üretim tesislerinde çoklu motor sürülmelerinde kullanılan pano tipidir. Motorların , fanların ,pompaların manuel ve otomatik olarak kullanılacağı projelerinizde kullanılır.

DCS PANOLARI

Tesislerin kolayca kontrol edilmesi ve olabilecek sorunlara anında müdahale edebileceğiniz pano tipleridir( Dağıtılmış Kontrol Sistemi ).Genellikle aydınlatma,pomba,basınç,jeneratör,izleme,sıcaklık sensörü ve kontrol ekipmanlarının kontrolü için kullanılır.

Projelerinizle ilgili herhangi bir ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim